Healthy Recipes & Calculator

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 5.02
  • Dil Türkçe
  • Firma SparkPeople
Healthy Recipes, sağlıklı bir yaşam sürmeniz konusunda kullanıcılara yemek tarifleri sunuyor.

Dünyanın en büyük sağlıklı yemek tarifleri web sitesin resmi mobil uygulaması olan Healthy Recipes kullanıcılarına sağlıklı yemek konusunda ve fit olmak konusunda yarar sağlayacaktır. Uygulama içerisinde yer alan tariflerin hepsi sizin gibi ev yemekçileri tarafından denenmiş ve test edilmiştir. Uygulamanız gittiğiniz her yere en beğenilenleri kolayca ulaşmanız için tasarlanmıştır. 

Birbirinden farklı spor yemeklerine anında sahip olabilir ve evinizde deneyerek kendinize daha bir yaşam hediye edebilirsiniz. Yemek tariflerini incelerken, kalori değerlerine de göz atabilirsiniz. Ne derece sağlıklı bir besin değeri aldığınızı sizde uygulamanız sayesinde görebilirsiniz. Spor salonlarında zaman harcamayı seviyorsanız ve bunu sağlıklı yemekler ile de desteklemek istiyorsanız Healthy Recipes mobil uygulamasına ücretsiz bir şekilde sahip olmalısınız.

Yapmış olduğunuz sporun karşılığını daha çok alabilmek için mutlaka yediğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekiyor. Hem spor yapıp hem de yemenize dikkat etmezseniz başarılı bir spor çalışması yapamazsınız. Üstelik bu şekilde sağlığınızda tehlike altın atabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için Android  mobil cihazınızda bulunacak olan Healthy Recipes mobil uygulamasından destek almalısınız. 

Daha Fazla Göster
Healthy Recipes & Calculator indir